Plechový hrnek Kavalír King Charles španěl 1
Kovový smaltovaný hrnek s uchem. Je určen k ručnímu mytí, ale vzhledem k vysoce kvalitní polymerní vrstvě jej můžete mýt i v myčce. I po několika umytích jsou barvy stále syté.
objem: 300 ml, výška: 80 mm, šířka: 87 mm
Hrnek je zabalen v dárkové krabičce.
Zasíláme Zásilkovnou a Českou poštou
Trička tiskneme a odesíláme z Brna. Žádná Čína ano Polsko.
Balíkovna od 50,- Zásilkovna od 60,-
Jsme bezpečný obchod, nabízíme platební bránu i dobírku.
Nevhodně vybranou velikost můžete pohodlně vyměnit do 14 dní.
Stylový plechový hrnek pro milovníky psů
Objevte kouzlo každodenního pití s naším plechovým hrnkem s motivem Kavalír King Charles španěl. Tento hrnek není jen praktickým pomocníkem, ale také stylovým doplňkem, který potěší všechny majitele a milovníky tohoto okouzlujícího plemena. S objemem 300 ml je ideální pro kávu, čaj nebo jiné oblíbené nápoje, které si chcete vychutnat v příjemné atmosféře.
Kvalita a design v jednom
Náš plechový hrnek je vyroben z kvalitního smaltovaného kovu, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Díky vysoce kvalitní polymerní vrstvě si můžete být jisti, že barvy zůstanou syté i po opakovaném mytí. Ačkoliv je hrnek určen k ručnímu mytí, bez obav ho můžete umístit i do myčky na nádobí. To šetří váš čas a usnadňuje údržbu.
Praktické rozměry a elegantní balení
Hrnek se pyšní kompaktními rozměry – výška 80 mm a šířka 87 mm, což z něj činí ideální volbu pro každodenní používání, ať už doma, v kanceláři nebo na cestách. Navíc je dodáván v elegantní dárkové krabičce, což z něj dělá skvělý dárek pro každého milovníka psů a stylových doplňků.
Proč si vybrat právě tento hrnek?
- Originální design s motivem Kavalír King Charles španěl
- Vysoká odolnost a dlouhá životnost díky smaltovanému kovu
- Možnost mytí v myčce na nádobí bez obav o barvy
- Ideální velikost pro každodenní použití
- Dárkové balení pro speciální příležitosti
Nezmeškejte šanci vlastnit tento jedinečný plechový hrnek, který kombinuje funkčnost s osobitým stylem. Ať už si ho pořídíte pro sebe, nebo jako dárek pro blízkého, určitě potěšíte každého, kdo miluje Kavalíry a kvalitní designové kousky.