Časté dotazy

Jak probíhá objednávka a Kdy mi bude tričko doručeno?

Velkou většinu triček držíme skladem. Tričko objednáte (následně vám přijde na Vámi zadaný email potvrzení o objednávce), následně tričko do 48 hodiny s výjimkou dovolených, víkendů a svátků vytiskneme, zabalíme a posíláme přímo k Vám. Jako dopravce využíváme Českou poštu. Objednávka Vám bude z pravidla a dlouholetých zkušeností doručena následující pracovní den po odeslání. Z vlastní zkušenosti doporučujeme v prosinci, během Vánočních nákupů objednávat trička s předstihem, dopravce může být totiž zahlcen a doba dodání se může i přes garanci dopravce protáhnout :-).

Můžu tričko vyměnit, nebo vrátit?

Neodhadli jste velikost, nebo jste objednali nevhodný dárek a chcete tričko vrátit ve 14 denní lhůtě? Postupujte dle následujících pokynů:

Výměna velikosti

Nenošené, čisté a neprané tričko zašlete na adresu 

Michal Vavřač - BVPRINT
Stará pošta 751
664 61 Rajhrad

Nepoužité zboží v původním neporušeném obalu prosím zašlete do 14 dnů od obdržení zpět na adresu.

Do balíčku přiložte kopii faktury a na ní, nebo k ní společně do balíčku přidejte žádost za jakou velikost, případně barvu chcete tričko vyměnit a zpáteční adresu, pokud chcete tričko zaslat jinam, než byla adresa původní. Tričko Vám v co nejkratší lhůtě vyrobíme a zašleme nové.

Pro výměny triček se řídíme standardní zákonnou lhůtou pro reklamace a to 30 dní, avšak se snažíme vyřizovat reklamace co nejdříve.


Vrácení trička v zákonné do 14 dnů

Nenošené, čisté a neprané tričko zašlete na adresu 

Michal Vavřač - BVPRINT
Stará pošta 751
664 61 Rajhrad

Do balíčku přiložte kopii faktury a na ní, nebo k ní společně do balíčku přidejte odstoupení od kupní smlouvy a číslo účtu, kam chcete zaslat čásku. Částku Vám neprodleně, v co nejkratší lhůtě zašleme na uvedený účet.